O společnosti Intersurgical

Naše vize

Věříme, že nejlepší cesta, jak si udržet nejvyšší standardy ve vývoji, výrobě, kvalitě a péči o zákazníky je kompletní kontrola všech těchto aspektů naší činnosti. Tato vnitřní filozofie naší společnosti nám umožňuje stále nabízet produkty, které splňují nároky měnících se klinických postupů a uživatelských požadavků.

Kvalita zaručena

Všechny produkty společnosti Intersurgical jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly požedavky příslušných BS, ISO a EN norem. Dodržování norem ISO 9001:2000, ISO 13485 a přílohy Annex II of the Medical Devices Directive nás opravňuje označovat všechny naše výrobky CE značkou. Tato skutečnost nám dává možnost obchodovat s našimi produkty bez omezení po celém světě.

Životní prostředí

Zavázali jsme se přispívat k ochraně životního prostředí a ke snižování vlivu naší činnosti na úroveň znečištění životního prostředí. Zavedli jsme komplexní systém pro ochranu životního prostředí (Environmental Management System) a naše společnost byla certifikována mezinárodní normou ISO 14001.

Seznamte se s naší řadou Eco - produkty příspívajícími ke zvýšené ochraně životního prostředí

Naším cílem je zajišťovat a nabízet komplexní řadu respiračních produktů a poskytovat našim zákazníkům kvalitu, inovaci a možnost výběru.